24-28.02.2020, Աշխատակարգ

Փետրվարի 24, երկուշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Երաժշտություն/ Հասմիկ Մաթևոսյան/
10:10-10:55-Անգլերեն/ Մաթեմատիկա
11:00-11:45-Ռուսերեն/Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մայրենի
12:55-13:35-Ես և շրջակա

Փետրվարի 25, երեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ընտրություն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մարմնակրթություն
12:55-13:35-Երգ/ Ռուսերեն

Փետրվարի 26, չորեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Անգլերեն
10:10-10:55-Մայրենի
11:15-Խամաճիկների թատրոն, Շունն ու կատուն, Հովհաննես Թումանյան

Փետրվարի 27, հինգշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Մայրենի
10:10-10:55-Տեխնոլոգիա
11:00-11:45-Ես և  շրջակա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Լող
12:55-13:35-Լող

Փետրվարի 28, ուրբաթ
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ռուսերեն
10:10-10:55-Ընտրություն
11:00-11:45-Մայրենի
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մաթեմատիկա
12:55-13:35-Պար/ Անգլերեն

Անհրաժեշտ հղումներ՝

Էլեկտրոնային բառարան

Շախմատ՝ Օնլայն շախմատ

Բանավոր մաթեմատիկա

Հայոց լեզու

Մարզական դադարներ

Մարզում ենք աչքերը

Մարզում ենք մարմինը ,  , 3

17-21.02.20 Աշխատակարգ

Փետրվարի 17, երկուշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Երաժշտություն/ Հասմիկ Մաթևոսյան/
10:10-10:55-Անգլերեն/ Մաթեմատիկա
11:00-11:45-Ռուսերեն/Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մայրենի
12:55-13:35-Ես և շրջակա

Փետրվարի 18, երեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ընտրություն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մարմնակրթություն
12:55-13:35-Երգ/ Ռուսերեն

Փետրվարի 19, չորեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Անգլերեն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Տեխնոլոգիա
12:55-13:35-Շախմատ և տրամաբանական այլ խաղեր

Փետրվարի 20, հինգշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Մայրենի
10:10-10:55-Տեխնոլոգիա
11:00-11:45-Ես և  շրջակա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Լող
12:55-13:35-Լող

Փետրվարի 21, ուրբաթ
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ռուսերեն
10:10-10:55-Ընտրություն
11:00-11:45-Մայրենի
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մաթեմատիկա
12:55-13:35-Պար/ Անգլերեն

Անհրաժեշտ հղումներ՝

Էլեկտրոնային բառարան

Շախմատ՝ Օնլայն շախմատ

Բանավոր մաթեմատիկա

Հայոց լեզու

Մարզական դադարներ

Մարզում ենք աչքերը

Մարզում ենք մարմինը ,  , 3

10-14.02.20, աշխատակարգ

Փետրվարի 10, երկուշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Երաժշտություն/ Հասմիկ Մաթևոսյան/
10:10-10:55-Անգլերեն/ Մաթեմատիկա
11:00-11:45-Ռուսերեն/Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մայրենի
12:55-13:35-Ես և շրջակա

Փետրվարի 11, երեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ընտրություն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մարմնակրթություն
12:55-13:35-Երգ/ Ռուսերեն

Փետրվարի 12, չորեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Անգլերեն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Տեխնոլոգիա
12:55-13:35-Շախմատ և տրամաբանական այլ խաղեր

Փետրվարի 13, հինգշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Մայրենի
10:10-10:55-Տեխնոլոգիա
11:00-11:45-Ես և  շրջակա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Լող
12:55-13:35-Լող

Փետրվարի 14, ուրբաթ
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ռուսերեն
10:10-10:55-Ընտրություն
11:00-11:45-Մայրենի
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մաթեմատիկա
12:55-13:35-Պար/ Անգլերեն

Անհրաժեշտ հղումներ՝

Էլեկտրոնային բառարան

Շախմատ՝ Օնլայն շախմատ

Բանավոր մաթեմատիկա

10.02.2020

11.02.2020

12.02.2020

14.02.2020

Մարզական դադարներ

Մարզում ենք աչքերը

Մարզում ենք մարմինը , 3

Հայոց լեզու

03-07.02.20, աշխատակարգ

Փետրվարի 3, երկուշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Երաժշտություն/ Հասմիկ Մաթևոսյան/
10:10-10:55-Անգլերեն/ Մաթեմատիկա
11:00-11:45-Ռուսերեն/Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մարզական ստուգատես մայր դպրոցում
12:55-13:35-Մարզական ստուգատես մայր դպրոցում

Փետրվարի 4, երեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ընտրություն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մարմնակրթություն
12:55-13:35-Երգ/ Ռուսերեն

Փետրվարի 5, չորեքշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Անգլերեն
10:10-10:55-Մայրենի
11:00-11:45-Մաթեմատիկա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Տեխնոլոգիա
12:55-13:35-Շախմատ և տրամաբանական այլ խաղեր

Փետրվարի 6, հինգշաբթի
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Մայրենի
10:10-10:55-Տեխնոլոգիա
11:00-11:45-Ես և  շրջակա
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Լող
12:55-13:35-Լող

Փետրվարի 7, ուրբաթ
09:00-09:15-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-10:05-Ռուսերեն
10:10-10:55-Ընտրություն
11:00-11:45-Մայրենի
11:45-12:00-Ընդմիջում
12:05-12:50-Մաթեմատիկա
12:55-13:35-Պար/ Անգլերեն

04.02.2020

05.02.2020